Exportovať (0) Tlačiť
Rozbaliť všetko
EN
Tento obsah nie je dostupný vo vašom jazyku, k dispozícii je však česká verzia.

Vytvoření nového objektu zásad skupiny

Vytvoření nového objektu zásad skupiny

 1. Proveďte jednu z následujících akcí:
  • Chcete-li vytvořit objekt zásad skupiny propojený s doménou nebo organizační jednotkou, spusťte modul snap-in Uživatelé a počítače služby Active Directory.
  • Chcete-li vytvořit objekt zásad skupiny propojený se sítí, spusťte modul snap-in Sítě a služby Active Directory.
 2. Ve stromu konzoly klepněte pravým tlačítkem myši na síť, doménu nebo organizační jednotku, se kterou bude nově vytvořený objekt zásad skupiny propojen.
  Objekt zásad skupiny bude uložen v aktuální doméně, tedy v doméně, která obsahuje řadič domény používaný modulem snap-in Uživatelé a počítače služby Active Directory nebo modulem snap-in Sítě a služby Active Directory.
 3. Klepněte na příkaz Vlastnosti a poté na kartu Zásady skupiny.
 4. Klepněte na tlačítko Nový, zadejte název objektu zásad skupiny a poté klepněte na tlačítko Zavřít.

Poznámky

 • Tento postup vyžaduje, aby byl uživatel přihlášen jako člen skupiny zabezpečení Domain Administrators, Enterprise Administrators nebo Group Policy Creator Owners.
 • Chcete-li spustit nástroj Uživatelé a počítače služby Active Directory, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Ovládací panely, poklepejte na panel Nástroje pro správu a poklepejte na panel Uživatelé a počítače služby Active Directory.
 • Chcete-li spustit nástroj Sítě a služby Active Directory, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Ovládací panely, poklepejte na panel Nástroje pro správu a poklepejte na panel Sítě a služby Active Directory.
 • Nově vytvořený objekt zásad skupiny je ve výchozím nastavení propojen se sítí, doménou nebo organizační jednotkou vybranou při jeho vytváření a jeho nastavení je použito pro danou síť, doménu nebo organizační jednotku. Pokud chcete zrušit propojení objektu zásad skupiny s danou sítí, doménou nebo organizační jednotkou, přečtěte si informace v části Příbuzná témata.

Informace o rozdílech ve funkcích

 • Server může fungovat různě v závislosti na verzi nainstalovaného operačního systému, oprávnění pro uživatelský účet a nastavení nabídek. Další informace naleznete v tématu Zobrazení nápovědy na webu.

Viz také

Bol tento článok užitočný?
(Zostávajúci počet znakov: 1500)
Ďakujeme za pripomienky

Obsah od komunity

Zobraziť:
© 2014 Microsoft