Exportovať (0) Tlačiť
Rozbaliť všetko
EN
Tento obsah nie je dostupný vo vašom jazyku, k dispozícii je však česká verzia.

Ochrana objektu zásad skupiny před přepsáním

Ochrana objektu zásad skupiny před přepsáním

 1. Proveďte jednu z následujících akcí:
  • Pro objekt zásad skupiny propojený s doménou nebo organizační jednotkou spusťte modul snap-in Uživatelé a počítače služby Active Directory.
  • Pro objekt zásad skupiny propojený se sítí spusťte modul snap-in Sítě a služby Active Directory.
 2. Ve stromu konzoly klepněte pravým tlačítkem myši na síť, doménu nebo organizační jednotku, se kterou je objekt zásad skupiny propojen.
 3. Klepněte na příkaz Vlastnosti a poté na kartu Zásady skupiny.
 4. V seznamu Propojení objektů zásad skupiny klepněte pravým tlačítkem myši na propojení objektu zásad skupiny, které chcete vynutit, klepněte na příkaz Nepřepisovat a poté klepněte na tlačítko OK. Ve sloupci Nepřepisovat se zobrazí zaškrtávací značka.

Poznámky

 • Tento postup vyžaduje, aby byl uživatel přihlášen jako člen skupiny zabezpečení Domain Administrators, Enterprise Administrators nebo Group Policy Creator Owners.
 • Chcete-li spustit nástroj Uživatelé a počítače služby Active Directory, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Ovládací panely, poklepejte na panel Nástroje pro správu a poklepejte na panel Uživatelé a počítače služby Active Directory.
 • Chcete-li spustit nástroj Sítě a služby Active Directory, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Ovládací panely, poklepejte na panel Nástroje pro správu a poklepejte na panel Sítě a služby Active Directory.
 • Nastavení možnosti Nepřepisovat u propojení objektu zásad skupiny způsobí vynucené použití daného nastavení zásad skupiny u všech uživatelů či počítačů v síti, v doméně nebo v organizační jednotce i u všech uživatelů a u počítačů v kontejnerech služby Active Directory, které dědí zásady skupiny z tohoto objektu.
 • Nastavení zásad skupiny provedené pomocí příkazu Nepřepisovat nelze zablokovat.

Informace o rozdílech ve funkcích

 • Server může fungovat různě v závislosti na verzi nainstalovaného operačního systému, oprávnění pro uživatelský účet a nastavení nabídek. Další informace naleznete v tématu Zobrazení nápovědy na webu.

Viz také

Bol tento článok užitočný?
(Zostávajúci počet znakov: 1500)
Ďakujeme za pripomienky

Obsah od komunity

Zobraziť:
© 2014 Microsoft