Exportovať (0) Tlačiť
Rozbaliť všetko
EN
Tento obsah nie je dostupný vo vašom jazyku, k dispozícii je však česká verzia.

Objekty zásad skupiny

Objekty zásad skupiny

Nastavení zásad je uloženo v objektech zásad skupiny. Editor objektů Zásady skupiny lze považovat za aplikaci, jejímž typem dokumentu je objekt zásad skupiny, podobně jako textový editor používá soubory typu DOC nebo TXT.

Existují dva typy objektů zásad skupiny: místní a nemístní. Místní objekty zásad skupiny jsou uloženy v jednotlivých počítačích. V počítači existuje pouze jeden objekt zásad skupiny. Ten obsahuje podmnožinu možností nastavení, které jsou k dispozici v objektu zásad skupiny, který není místní. Pokud je nastavení v místním objektu zásad skupin v rozporu s nastavením v jiném než místním objektu, může být přepsáno. Jinak platí obě nastavení současně. Další informace naleznete v tématu Místní zásady skupiny.

Objekty zásad skupiny, které nejsou místní, jsou uloženy v řadiči domény a jsou přístupné jen v prostředí služby Active Directory. Používají se u uživatelů a počítačů v síti, doméně nebo organizační jednotce, se kterou je objekt zásad skupiny propojen. Další informace naleznete v tématu Úložiště objektů zásad skupiny.

Bol tento článok užitočný?
(Zostávajúci počet znakov: 1500)
Ďakujeme za pripomienky

Obsah od komunity

Zobraziť:
© 2014 Microsoft