Exportovať (0) Tlačiť
Rozbaliť všetko
EN
Tento obsah nie je dostupný vo vašom jazyku, k dispozícii je však česká verzia.

Místní zásady skupiny

Místní zásady skupiny

Každý počítač s operačním systémem Windows 2000, Windows XP Professional, Windows XP 64-bit Edition (Itanium) nebo Windows Server 2003 obsahuje právě jeden místní objekt zásad skupiny. V těchto objektech je uloženo nastavení zásad skupiny v jednotlivých počítačích bez ohledu na to, zda jsou součástí prostředí služby Active Directory nebo síťového prostředí. Další informace naleznete v tématech Nastavení zabezpečení, Přesměrování složky a Rozšíření Instalace softwaru modulu Zásady skupiny – přehled.

Místní objekty zásad skupiny obsahují méně možností nastavení než ostatní objekty zásad skupiny, zejména pokud jde o nastavení zabezpečení. Místní objekty zásad skupiny nepodporují modul Přesměrování složky ani rozšíření Instalace softwaru modulu Zásady skupiny.

Místní objekt zásad skupiny má v prostředí služby Active Directory nejmenší vliv, protože jeho nastavení může být přepsáno objekty zásad skupiny přiřazenými k sítím, k doménám a k organizačním jednotkám. V prostředí mimo síť (nebo v síťovém prostředí bez řadiče domény) je nastavení objektu zásad místní skupiny důležitější, protože není přepisováno jinými objekty zásad skupiny.

Chcete-li upravit místní objekt zásad skupiny uložený v místním počítači, použijte modul snap-in Editor objektů Zásady skupiny. Další informace naleznete v tématu Úprava místního objektu zásad skupiny.

Jestliže chcete upravit místní objekt zásad skupiny uložený v jiném počítači v síti, otevřete zásady skupiny jako samostatný modul snap-in konzoly MMC (Microsoft Management Console) a vyhledejte požadovaný objekt zásad skupiny. Další informace naleznete v tématu Spuštění modulu snap-in Zásady skupiny jako modulu snap-in konzoly MMC.

Místní objekt zásad skupiny se nachází ve složce kořenová_složka_systému\System32\GroupPolicy.

Počítače se systémem Windows NT 4.0 nebo starším nemají místní objekt zásad skupiny a nerozpoznávají zásady skupiny, které nejsou místní. Další informace naleznete v tématu Potíže s přenesením.

Bol tento článok užitočný?
(Zostávajúci počet znakov: 1500)
Ďakujeme za pripomienky

Obsah od komunity

Zobraziť:
© 2014 Microsoft