Exportovať (0) Tlačiť
Rozbaliť všetko
EN
Tento obsah nie je dostupný vo vašom jazyku, k dispozícii je však česká verzia.

Doporučené postupy pro objekty zásad skupiny

Doporučené postupy pro objekty zásad skupiny

Nezpracovávejte nastavení zásady, které není nakonfigurováno.

Funkce Zablokovat dědičnost zásad a Nepřepisovat používejte jen výjimečně.

Nepoužívejte stejný název pro různé objekty zásad skupiny.

  • Použití stejného názvu pro dva různé objekty zásad skupiny nepovede k nesprávnému fungování zásad skupiny, ale může být matoucí. Další informace naleznete v tématu Objekty zásad skupiny.

Upozornění

  • Jestliže zadáte název objektu zásad skupiny delší než 255 znaků, bude název bez upozornění zkrácen na 255 znaků.

Minimalizujte počet filtrů služby WMI používaných s objekty zásad skupiny.

  • Čím více filtrů služby WMI je použito s objektem zásad skupiny, tím déle bude trvat zpracování tohoto objektu.

Filtrování zásad založených na členství ve skupině zabezpečení

  • Uživatelé, kteří nemají položku řízení přístupu (ACE) určující použití jednotlivých objektů zásad skupiny, se mohou vyhnout zpoždění přidruženého přihlášení, protože objekt zásad skupiny těchto uživatelů se nebude zpracovávat.
  • Filtrování lze provést pouze za použití členství ve skupinách zabezpečení. Další informace naleznete v tématu Filtrování rozsahu zásad skupiny podle členství ve skupinách zabezpečení.
  • Chcete-li zobrazit položky řízení přístupu, klepněte v dialogovém okně Vlastnosti pro objekt zásad skupiny na kartu Zabezpečení.

Přepisování uživatelských zásad skupiny zásadami skupiny počítače jen ve zcela nezbytných případech

  • Přepsání uživatelských zásad skupiny zásadami skupiny počítače proveďte pouze v případě, kdy vyžadujete stejnou konfiguraci plochy bez ohledu na to, který uživatel je přihlášen. To lze provést pomocí mechanismu zpětné smyčky, což je upřesňující nastavení zásad skupiny užitečné v určitých úzce spravovaných prostředích, jako jsou například laboratoře, třídy, veřejná místa či recepce. Nastavení zásady Režim zpracování duplicitních zásad skupiny uživatele je umístěno v modulu snap-in Editor objektů Zásady skupiny. Další informace naleznete v tématu Pořadí zpracování nastavení.

Přednostní použití zásad skupiny před systémovými zásadami

  • Systémové zásady používejte pouze ke správě počítačů se systémem starším než systém Windows 2000, nebo pokud potřebujete spravovat plochy pro více uživatelů samostatného počítače. Další informace naleznete v tématu Potíže s přenesením.

Nepřiřazujte objekty zásad skupiny v rámci různých domén.

  • Zpracovávání objektů zásad skupiny zpomaluje procesy spuštění a přihlášení, pokud jsou zásady skupiny získávány z jiné domény.

Není vhodné nastavovat zásady systému souborů pro jednotku nebo adresář, jako například Sysvol, který je replikován systémem replikace souborů NTFS.

  • Nastavení určená pro systém souborů v modulu snap-in Editor objektů Zásady skupiny mohou způsobit nadměrnou replikaci a zbytečně spotřebovávat šířku pásma sítě. Další informace naleznete v tématu Nastavení zabezpečení systému souborů.

Nepropojujte objekt zásad skupiny se stejnou organizační jednotkou vícekrát než jednou.

Bol tento článok užitočný?
(Zostávajúci počet znakov: 1500)
Ďakujeme za pripomienky

Obsah od komunity

Pridať
Zobraziť:
© 2014 Microsoft