Exportovať (0) Tlačiť
Rozbaliť všetko
EN
Tento obsah nie je dostupný vo vašom jazyku, k dispozícii je však česká verzia.

Zákaz propojení objektu zásad skupiny

Zákaz propojení objektu zásad skupiny

 1. Proveďte jednu z následujících akcí:
  • Chcete-li zakázat propojení objektu zásad skupiny s doménou nebo organizační jednotkou, spusťte nástroj Uživatelé a počítače služby Active Directory.
  • Pokud chcete zakázat propojení objektu zásad skupiny se sítí, spusťte nástroj Sítě a služby Active Directory.
 2. Ve stromu konzoly klepněte pravým tlačítkem myši na síť, doménu nebo organizační jednotku, se kterou je objekt zásad skupiny propojen, a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 3. Klepněte na kartu Zásady skupiny.
 4. Pravým tlačítkem myši klepněte na propojení objektu zásad skupiny, které chcete zakázat, klepněte na příkaz Vypnuto a potom klepněte na tlačítko Ano. Tím se nastaví jako aktivní stav Vypnuto a ve sloupci Vypnuto se zobrazí zaškrtnutí.

Poznámky

 • Tento postup vyžaduje, aby byl uživatel přihlášen jako člen skupiny zabezpečení Domain Administrators, Enterprise Administrators nebo Group Policy Creator Owners.
 • Chcete-li spustit nástroj Uživatelé a počítače služby Active Directory, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Ovládací panely, poklepejte na panel Nástroje pro správu a poklepejte na panel Uživatelé a počítače služby Active Directory.
 • Chcete-li spustit nástroj Sítě a služby Active Directory, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Ovládací panely, poklepejte na panel Nástroje pro správu a poklepejte na panel Sítě a služby Active Directory.
 • Zakážete-li propojení objektu zásad skupiny, nebude nastavení objektu zásad skupiny nadále použito pro uživatele nebo počítače v síti, v doméně nebo v organizační jednotce, s níž byl objekt propojen, ani pro uživatele a počítače v podřízených kontejnerech služby Active Directory, které toto nastavení zásad skupiny dědí.

Informace o rozdílech ve funkcích

 • Server může fungovat různě v závislosti na verzi nainstalovaného operačního systému, oprávnění pro uživatelský účet a nastavení nabídek. Další informace naleznete v tématu Zobrazení nápovědy na webu.

Viz také

Bol tento článok užitočný?
(Zostávajúci počet znakov: 1500)
Ďakujeme za pripomienky

Obsah od komunity

Pridať
Zobraziť:
© 2014 Microsoft