Exportovať (0) Tlačiť
Rozbaliť všetko
Na preklad tohto článku sa použil strojový preklad. Presunutím ukazovateľa na príslušné vety v článku zobrazíte pôvodný text.
Preklad
Originál
EN
Tento obsah nie je dostupný vo vašom jazyku, k dispozícii je však česká verzia.

Výstrahy Operators

Můžete zvolit, které operátory mají být oznámeny v reakci na upozornění.Například můžete přiřadit rotující odpovědnost za operátor oznámení plánováním výstrahy.Například je jednotlivých A upozorněni na výstrahy, ke kterým dochází v pondělí, středu a pátek a jednotlivých B je oznámena výstrahy, ke kterým dochází v úterý, čtvrtek nebo sobotu.Pokud nelze sdělena buď individuální nebo upozornění v neděli, upozornění místo operátoru odolného proti selhání.Informace o vytváření operátorů naleznete v tématu Definování Operators.

Můžete upozornit operátory pomocí jednoho nebo více z těchto metod:

  • Oznámení e-mailem

  • operátor oznámení

  • net send oznámení

Chcete-li odeslat e-mail, SQL Server Agent můžete použít buď pošta databáze použitím protokolu SMTP (protokol SMTP (Simple Mail Transfer Protocol)) nebo pošta SQL pomocí rozhraní Extended rozhraní MAPI. Požadavky na konfigurace lišit v závislosti na systému, které použijete k odeslání e-mailu.

Použijete-li SQL pošta k odeslání e-mailu, SQL Server Služba agenta používá pošty relace, která je výhradně pro SQL Server Činnosti agenta. Pokud používáte relace SQL mail pro SQL Server Služba, doporučujeme SQL Server Agent a SQL Server Použijte stejný uživatelský účet doména systému Windows. To umožňuje obou relací použití stejného profilu pošty.Pokud SQL Server Služba agenta a SQL Server služba používat oddělené doména uživatelské účty, musíte nakonfigurovat poštovní profil pro každou službu. Další informace o použití SQL pošty naleznete v tématu Postupy témata mail SQL.

Je-li odeslat e-mailovou zprávu pomocí databáze mail, je nakonfigurovat SQL Server Agent použití konkrétního profilu pošty databáze. Další informace o použití pošty databáze naleznete v tématu Databázi pošty postupy témata.

Běžné úkoly spojené s výstrahy operátory jsou následující:

Chcete-li definovat odpovědi na upozornění

Chcete-li sada poštovní profil pro SQL Server Agent

Bol tento článok užitočný?
(Zostávajúci počet znakov: 1500)
Ďakujeme za pripomienky
Zobraziť:
© 2014 Microsoft