Exportovať (0) Tlačiť
Rozbaliť všetko
EN
Tento obsah nie je dostupný vo vašom jazyku, k dispozícii je však česká verzia.

Nastavení softwaru

Nastavení softwaru

Položka Nastavení softwaru je k dispozici ve stromu konzoly Editoru objektů zásad skupiny ve složkách Konfigurace uživatele a Konfigurace počítače.

Složka Konfigurace počítače\Nastavení softwaru je určena k nastavení softwaru vztahujícího se na všechny uživatele, kteří se přihlásí k počítači. Tato složka obsahuje podřízenou položku Instalace softwaru a může obsahovat i další podřízené položky, které tam umístili nezávislí dodavatelé softwaru.

Složka Konfigurace uživatele\Nastavení softwaru je určena k nastavení softwaru, které se vztahuje na uživatele bez ohledu na to, ke kterému počítači se přihlašují. Tato složka také obsahuje podřízenou položku Instalace softwaru a může obsahovat i další podřízené položky, které tam umístili nezávislí dodavatelé softwaru.

Další informace o složkách Konfigurace počítače a Konfigurace uživatele naleznete v tématech Konfigurace uživatele a Konfigurace počítače. Další informace o podřízené položce Instalace softwaru naleznete v tématu Rozšíření Instalace softwaru modulu Zásady skupiny – přehled.

Bol tento článok užitočný?
(Zostávajúci počet znakov: 1500)
Ďakujeme za pripomienky

Obsah od komunity

Zobraziť:
© 2015 Microsoft